کتاب الکترونیکیمنابع انگلیسی

معرفی و دانلود کتاب Mastering Python Networking

یکی از مواردی که برای مهندسان شبکه لازم است، بحث برنامه نویسی برای راحت کردم کارهایشا و همچنین انجام بهتر و دقیق تر آن است. همچنین در بحث عیب یابی شبکه هم بسیار لازم و موثر است. در این پست در مورد  کتاب Mastering Python Networking بحث می کنیم. این کتاب در مورد برنامه نویسی با پایتون در شبکه است.

 

شبکه های موجود در زیرساخت های شما پایه و اساس نحوه قرار گرفتن، نگهداری و سرویس دهی برنامه شما را تعیین می کنند. پایتون زبان ایده آل برای مهندسان شبکه است تا با ابزارهایی که قبلاً در اختیار sysadmin ها  و توسعه‌دهندگان برنامه‌ها قرار گرفته بودند ، آشنا شده  و بتوانند آن را توسعه بدهند.

ورژن جدید این کتاب به طور کامل آپدیت شده و با پایتون ۳ نوشته شده است و شامل فصل‌های جدید مربوط به تحلیل داده‌های شبکه (elk (Elasticsearch، Logstash، Kibana، و شبکه های Cloud   می باشد.

این کتاب همچنین شامل آپدیت هایی برای  استفاده از کتاب خانه های جدیدتر مثل  pyATS و Nornir و همچنین Ansible ۲.۸ است. هر فصل با آخرین کتابخانه‌ها به همراه  مثال‌های عملی به روز می‌شود تا خواننده درک  بهتر از مطالب و مفاهیم داشته باشد.

با این کتاب یادمی گیرید چگونه می توانید دستگاههای شبکه را یا استفاده از   API فعال کنید . همچنین  یاد می گیرید که برای انجام وظایف اتوماسیون شبکه ، نظارت ، مدیریت و افزایش امنیت شبکه و همچنین شبکه های Cloud مثل  Azure و AWS Cloud ، از پکیج ها  و فریموورک های پایتون استفاده کنید.

سرفصل های کتاب Mastering Python Networking :

Eric Chou

در شرکت های آمازون ، لاجورد و سایر شرکت های Fortune 500 کار کرده است ، به اتوماسیون شبکه و پایتون علاقه مند است ، به عنوان امنیت کار شبکه در شرکت ها  کار می کند.

 

دانلود فایل:

Mastering_Python_Networking.rar

رمز: bambootech.ir

انتشار: ۲۰۲۰

جهت دانلود کتاب های بیشتر به بخشی منابع انگلیسی در سایت بامبو تکنولوژی مراجعه کنید

منبع
Mastering Python Networking - Third Edition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا