کتاب الکترونیکیمنابع انگلیسی
موضوعات داغ

معرفی و دانلود کتابMastering Linux Security and Hardening-Second Edition

لینوکس از راه به وجود آوردن شبکه ها و سرور های مختلف برای ایجاد سیستم خودکار محیط کاری، در دو دهه گذشته برای sysadmin ها بسیار محبوب بوده است.با این وجود، امنیت همواره یک نگرانی مهم و بزرگ  است. با منابع محدود موجود در حوزه امنیت لینوکس, این کتاب راهنمای بسیار ارزشمندی برای کمک به شما، برای امن کردن سیستم‌های لینوکس است.این کتاب با توضیحات عمیق ، مفاهیم اساسی, نمونه‌های عملی و تمرینها و سوالات آخر هر فصل کامل می‌شود. کتاب Mastering Linux Security and Hardening – Second Edition با کمک به شما در ایجاد یک آزمایشگاه عملی شروع می شود و شما را با ویژگی های اصلی تأمین امنیت لینوکس آشنا می کند. شما تکنیک های مختلف سخت افزاری لینوکس را یاد می گیرید و یک سرور لینوکسی ایمن راه اندازی می کنید.همچنین یاد می گیرید که چگونه حساب های کاربری با سطح امنیت مناسب ایجاد کنید ، با تنظیم permission و رمزنگاری ها از داده های شخصی محافظت کنید و یک فایروال  را کانفیگ کنید.

با اتمام  این کتاب امنیت لینوکس, شما با اطمینان قادر خواهید بود یک سرور لینوکس را با امنیت بسیار خوب  راه‌اندازی کنید که میزان  نفوذ پذیری به سرور شما توسط هکر ها سخت تر خواهد شد.

سرفصل های کتاب Mastering Linux Security and Hardening – Second Edition:

 

Donald A. Tevault

از سال ۲۰۰۶وارد حوزه لینوکس شد و از آن زمان تاکنون همکاری داشته است.دارای گواهینامه امنیتی سطح ۳ Linux Professional Institute و گواهینامه GIAC Incident Handler،مربی حرفه‌ای لینوکس

دانلود کتاب :

Mastering Linux Security and Hardening

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۲۰

رمز : bambootech.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا